Plany na 2014 rok

Rok 2013 już za nami, czas więc ogłosić plany na rok 2014.

Dodatki
W planach mamy wydanie trzech minidodatków. Pierwszy z nich, zatytułowany Ziemia 1964 jest już napisany, obecnie przechodzi korektę i skład. Będzie to krótki minisetting osadzony w Uniwersum Iron Space, skupiający się na tym, co stało się z ludźmi pozostawionymi przez mocarstwa na zamarzającej Ziemi. Pojawi się on prawdopodobnie pod koniec miesiąca do pobrania za darmo w dziale Do pobrania.

Kolejnymi dodatkami, które planowane są na początek wakacji są: Linia Frontu, która skupiać się będzie na przebiegu konfliktu zbrojnego na Saturnie, Uranie i Neptunie, a także Zimna Wojna, która przedstawi dogłębnie politykę (i polityków) mocarstw w latach 1982-1991, a także opisze  ostatnie obrady okrągłego stołu w taki sposób, aby można było rozegrać LARPa na tej podstawie.

Systemy Bitewne
Pierwszym systemem bitewnym, którego akcja dzieje się w uniwersum Iron Space, będzie Iron Space Skirmish, przedstawiający potyczki małych oddziałów żołnierzy. Zawierać on będzie także reguły konwersji współczynników z erpega, co da graczom możliwość jeszcze bardziej taktycznego rozgrywania potyczek. Premiera plnowan jest na III Kwartał 2014.

Iron Space 1.5
Pracujemy także intensywnie nad rozszerzoną wersją podręcznika podstawowego. Wydanie, nastąpi na pewno jeszcze w roku 2014 aczkolwiek nie jesteśmy w stanie jak na razie określić dokładnej daty premiery.

IronSpace’owe Koszulki
Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy nową akcję – IronSpace’owe Koszulki. Co jakiś czas na stronę będziemy wrzucać grafikę z gry i przez miesiąc zbierać zamówienia na koszulki z tą grafiką. Po tym okresie przedstawimy chętnym wyliczenia cenowe i będziemy zamawiać koszulki w drukarni. Dziś przedstawiamy rysunek Mecha:

Mech

Aby wyrazić chęć zamówienia, wystarczy zostawić komentarz, lub napisać maila na ironspace@ironspace.pl, w tytule wpisując Koszulka. Niezależnie od liczby chętnych, cena koszulki nie powinna przekroczyć 50 zł. Dodatkowo, w komentarzach lub mailach możecie zgłaszać propozycje napisu, jaki może się znaleźć na koszulce oprócz grafiki oraz logo Iron Space. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.