Zapraszamy na Polcon

Już w dniach 29 sierpnia – 1 września (czwartek – niedziela) odbędzie się konwent miłośników fantastyki Polcon. Na Polconie odbędzie się premiera systemu. Ponadto, na konwencie odbędzie się konkurs dotyczący Iron Space oraz 5 lub 6 sesji RPG w naszym systemie. Szczegółowy program atrakcji znajduje się poniżej:

Stoisko
Przez większą część trwania konwentu będziemy obecni przy naszym stoisku, gdzie będziemy oczywiście sprzedawać podręczniki. Uwaga! Stoisko prawdopodobnie nie będzie znajdować się w gmachu targowym, a raczej w budynku głównym.

Sobota, godzina 15.00, Aula RPG 1 – Premiera Iron Space
Dwugodzinna prelekcja premierowa, na której opowiemy o systemie i wszystkim co z nim związane. Pokażemy dużo więcej niż na wszelkich wcześniejszych prelekcjach prezentujących system. Choć prelekcja premierowa odbywa się dopiero w sobotę, to jednak zakupić podręcznik będzie można już pierwszego dnia konwentu.

Niedziela, godzina 11.00, Sala RPG 3 – Konkurs wiedzy o Iron Space
Konkurs wiedzy dotyczący systemu. Zakres materiału obejmował będzie przede wszystkim informacje zawarte w prelekcji premierowej, choć oczywiście najlepiej zaopatrzyć się wcześniej w podręcznik.

Sesje RPG
Sesje RPG planujemy poprowadzić w następujących godzinach:
Czwartek – godz. 17.00
Piątek – godz. 11.00 i 16.00
Sobota – godz. 11.00 i 18.00
Niedziela – godz. 10.00

Oczywiście godziny te nie są sztywne i będą dopasowywane dopasowywane do preferencji chętnych. Nasi mistrzowie to też ludzie i może się zdarzyć, że któraś z powyższych sesji się nie odbędzie, ale może się też zdarzyć, że poprowadzimy więcej niż planowaliśmy.

Do zobaczenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.